0

ردمی نوت ۱۲ یکی از گوشی‌های خوش ساخت این روزهای بازار به حساب می‌آید که هم قیمت مناسبی دارد و هم ویژگی‌های جذابی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم به بررسی نوت ۱۲ شیائومی بپردازیم. گوشی هوشمند محبوبی که می‌تواند نظر شما را به راحتی به سمت خودش جلب کند. اگر قصد خرید نوت ۱۲ را دارید، بد نیست بررسی نوت ۱۲ 4g را مطالعه کنید.

جعبه گشایی ردمی نوت 12
____________________

در ابتدای بررسی ردمی نوت 12 می‌خواهیم به آیتم‌هایی که داخل بسته بندی این محصول قرار گرفته، نگاهی داشته باشیم. با باز کردن جعبه این گوشی خود ردمی نوت ۱۲ را مشاهده می‌کنید. یک عدد قاب ژله‌ای هم داخل بسته بندی دیده می‌شود. شارژر و کابل شاٰرژ هم از دیگر آیتم‌هایی است که داخل بسته‌بندی مشاهده می‌کنید.

طراحی
_____

در بررسی شیائومی ردمی نوت 12 می‌خواهیم به طراحی این گوشی هوشمند اشاره کنیم. با محصولی سرکار داریم که ۱۸۴ گرم وزن دارد و به شکلی ساخته شده که راحت در دست قرار می‌گیرد. گوشی از صفحه نمایش بزرگ و نسبتا کم حاشیه‌ای استفاده می‌کند. تنها حاشیه‌ای که نظر شما را به سمت خودش جلب می‌کند، حاشیه سمت پایین صفحه نمایش است. روی صفحه نمایش ناچ قطره‌ای مشاهده می‌‌شود که دوربین سلفی را داخل خودش قرار داده است. روی لبه بالای گوشی جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا، فرستنده IR و یکی از میکروفن ها را مشاهده مي‌کنید. روی لبه پایین هم میکروفن اصلی، اسپیکر اصلی و پورت شارژ USB-C دیده می‌شود.

مقالات پیشنهادی

بررسی گوشی شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4G به همراه تست گیمینگ و دوربین

بررسی گوشی باند دار به همراه کیفیت دوربین و تست گیمینگ

بررسی گوشی سامسونگ S23 به همراه تست گیمینگ

سبد خرید