3

گوشی ردمی نوت ۱۲ پرو 4G به واسطه قیمت مناسب و ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خوبی که دارد می‌تواند به گزینه خرید بسیاری از کاربران تبدیل شود. شیائومی هر سال گوشی‌های سری ردمی نوت خود را در چندین مدل مختلف با بازه‌های قیمتی متفاوت روانه بازار می‌کند و گاهی تعداد این محصولات به قدری زیاد می‌شود که کاربران در انتخاب یک مدل برای خرید سردرگم می‌شوند. در ادامه این مطلب قصد داریم به بررسی گوشی ردمی نوت 12 پرو 4G بپردازیم و این گوشی جدید و خوش قیمت را زیر ذره‌بین قرار دهیم. پس در ادامه این بررسی جذاب همراه تکنولایف باشید.

طراحی و کیفیت ساخت
__________________

اپل در سال 2020 با عرضه سری ایفون 12 به بازار از طراحی تخت در این گوشی‌ها استفاده کرد و همین باعث شد تا بسیاری از شرکت‌های دیگر از جمله سامسونگ و شیائومی هم همین روند را پیش بگیرند و بسیاری از گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده و حتی اقتصادی حالت تخت به خود بگیرند و انحنای موجود به روی قاب پشتی از بین برود.

در بررسی ردمی نوت 12 پرو 4G باید اشاره کنیم که این میان‌رده هم دقیقا از همین زبان طراحی استفاده می‌کند و قاب پشتی آن هیچ انحنایی ندارد. این قاب پلاستیکی دارای پوشش مات است و در بالا سمت چپ از فریم مستطیل شکل دوربین‌ها میزبانی می‌کند. این فریم لنز دوربین‌ها را در برمی‌گیرد و خوشبختانه فضای بین لنز‌ها همرنگ قاب پشتی است.

مقالات پیشنهادی

بررسی گوشی باند دار به همراه کیفیت دوربین و تست گیمینگ

بررسی گوشی ردمی نوت 12 شیائومی به همراه تست گیمینگ و دوربین

بررسی گوشی سامسونگ S23 به همراه تست گیمینگ

سبد خرید