0

گوشی داریا باند با توجه به سخت‌افزار مناسبی که دارد، از پس کارهای روزانه و حتی بازی کردن به راحتی بر می‌آید. در نقد و بررسی گوشی باند داریا به نقاط ضعف و قوت این گوشی اشاره کردیم.

در بازار گوشی‌های هوشمند ایران به تازگی به نام جدیدی روبه‌رو شده‌ایم. محصولی که به واسطه شرکت تولید کننده‌ آن حسابی سروصدا کرده است. گوشی باند از شرکت داریا که به عنوان یک گوشی با برند ایرانی و تولید شده در چین معرفی و راهی بازار می‌شود. گوشی باند داریا برخلاف چیزی که در نگاه اول به نظر می‌رسد، محصولی با ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری جذاب است. محصولی که چیزی از گوشی‌های مطرح خارجی در رده خودش کم ندارد و به خوبی به نیاز کاربران پاسخ می‌دهد. برای اینکه بیشتر با این محصول آشنا شوید، به بررسی گوشی باند داریا پرداختیم. در این بررسی می‌توانید با تست گیمینگ گوشی باند داریا و تست دوربین گوشی باند داریا هم آشنا شوید.

طراحی
_____

در ابتدای نقد و بررسی گوشی باند داریا باید به طراحی این گوشی اشاره کنیم. گوشی باند داریا ظاهری نسبتا جذاب دارد. در نگاه اول متوجه می‌شوید که این گوشی از صفحه نمایش خمیده بهره می‌برد. البته این طراحی منحصر به‌فرد نیست و قبلا هم گوشی با صفحه نمایش خمیده راهی بازار شده بود. با این حال همچنان داشتن گوشی با صفحه نمایش خمیده می‌تواند برای خیلی‌ها جذاب باشد. حالت خمیده صفحه نمایش باعث شده که صفحه نمایش این گوشی حاشیه‌های بسیار باریکی داشته باشد و گوشی به صورت خوبی در دست قرار بگیرد.

روی این گوشی صفحه نمایش بزرگی قرار گرفته که نه تنها کیفیت بسیار خوبی دارد، بلکه حسگر تشخیص اثر انگشت هم در زیر آن قرار گرفته است. روی صفحه نمایش دوربین سلفی را هم مشاهده می‌کنید که به صورت یک ناچ حفره‌ای طراحی شده است.

مقالات پیشنهادی

بررسی گوشی شیائومی ردمی نوت 12 پرو 4G به همراه تست گیمینگ و دوربین

بررسی گوشی ردمی نوت 12 شیائومی به همراه تست گیمینگ و دوربین

بررسی گوشی سامسونگ S23 به همراه تست گیمینگ

سبد خرید